BESPOKE

Schodišťové sedačky, kterým můžete věřit...

Stáhněte si náš nejnovější produktový katalog

BESPOKE
SCHODIŠŤOVÉ
SEDAČKY

Firma Liftman s.r.o. vstoupila na český trh v roce 2017. Jedná se o mladou rozvíjející se firmu, která má na svém kontě již desítky instalací domácích výtahů. Nabízíme plošiny instalované výhradně v interiérech rodinných domů či mezonetových bytů. V průběhu naší činnosti jsme si uvědomili, že se potřeby našich zákazníků různí, a proto jsme rozšířili naše portfolio o schodišťové sedačky. Za tímto účelem jsme navázali spolupráci s renomovanou anglickou firmou Bespoke Stairlifts Limited, která nabízí širokou škálu schodišťových výtahů nejen do interiéru, ale také do venkovních prostor.

 

Naší snahou je přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně a vždy zcela uspokojit jeho potřeby. Osobní přístup k našim zákazníkům a jejich spokojenost je vždy naší prioritou. Věříme, že i vám budeme moci vrátit svobodu a jistotu pohybu ve vašem domově.

V nabídce jsou v zásadě dva nejprodávanější modely. Pokud máte rovné schodiště bez zatočení a ohybů, pak je pro vás vhodný model Synergy. Pokud máte točité schodiště, či je zapotřebí vystoupit v jiném než v přímém směru, pak je pro vás vhodný model Infinity. Schodišťové sedačky se vyrábějí v různých provedeních, barevných kombinacích a s různými příplatkovými doplňky. Vy si sami zvolíte, co se do vašeho interiéru hodí nejvíce.