Domácí výtahy jako alternativa schodišťové sedačky

Máte schodiště příliš úzké pro schodišťový výtah? Chtěli byste si dopřát něco zcela unikátního a elegantního? Prohlédněte si možnosti realizace domácích výtahů naší společnosti Liftman s.r.o.

Nabízíme domácí výtahy ve dvou variantách: model DUO pro 1–2 stojící osoby a model TRIO pro 2–3 stojící osoby, případně invalidní vozík.

Instalace takového domácího výtahu je možná buď v prostoru schodišťového zrcadla, kdy kabina vyjede přímo na galerii, anebo se připraví příslušný otvor do stropu a kabina projede skrz. K úspěšné instalaci domácího výtahu potřebujeme pouze prostor, kde bude zařízení stát, a klasickou zásuvku na 230 V. Není zapotřebí stavební povolení ani výtahové revize.

Domácí výtahy: s malým prostorem umíme zázraky

Menší model domácího výtahu DUO+ nezabírá plochu větší než 0,8 m², zbytek prostoru tak nechává pro vaše bydlení.

 

Levný provoz

K provozování nepotřebujete žádné drahé licence od certifikovaných pracovišť, neboť náš domácí výtah totiž nespadá pod výtahovou směrnici.

 

Stačí domácí zásuvka

K oživení domácího výtahu potřebujeme pouze domácí zásuvku na 230 V. Při výpadku proudu kabina sjede na integrovaný akumulátor.

 

Samonosná konstrukce

Díky důmyslně vymyšleným kolejnicím můžeme domácí výtahy umístit téměř kamkoliv. Nepotřebujete k realizaci žádnou drahou a prostornou výtahovou šachtu.

 

Přímočarý design

Jste-li ve stejném patře jako váš domácí výtah, nespustíte z něj oči. Pokud bude výtah v druhém patře, zbydou po něm pouze nenápadné boční kolejnice, které nepůsobí díky své univerzální šedé barvě nikterak rušivě.

 

Nehlučný

Díky kvalitní pohonné jednotce a preciznímu zpracování jednotlivých komponentů se výtah pohybuje téměř nehlučně.

 

Jednoduchá vestavba

Instalace je hotova během dvou dnů. Předem je vyžadována jen nepatrná stavební úprava, k níž nepotřebujete ani stavební povolení.

 

Integrovaný pohon

Motor, lano i řídící jednotka jsou umístěny přímo v horní části kabiny. Není tedy nutný žádný přídavný prostor pro pohonnou jednotku.