Pojízdné sedačky na schody realizace

Pojízdná sedačka na schody od sklepa až po podkroví

Pojízdná sedačka na schody, která vede přes tři podlaží. Schodišťový výtah může být uklizené v horním patře nebo ve sklepě, dálkovým ovladačem si jej však pohodlně přivoláte. Dráha má celkem 3 nabíjecí stanice, na každém z konců kolejnice a zároveň v přízemí, kde majitel může využít otočného sedáku pro snadný výstup. Ve sklepní části končí schodiště dveřmi a prostor byl velmi úzký, proto byla kolejnice již ve výrobě upravena a zkrácena, aby se do prostoru vešla a zákazník mohl pohodlně dojet až dolů.

2 pojízdné sedačky na schody v jednom domě

Poněkud netradiční instalace, která se velmi zdařila. 2 schodiště – 2 pojízdné sedačky na schody. Za normálních okolností by byl řešením 1 schodišťový výtah a spojený trubkový systém Infinity, který by byl upraven na míru zákazníkovi. V tomto případě však byly instalovány 2 separátní systémy pojízdné sedačky na schody Infinity a uznejte sami, do interiéru ladí barevně, jako by tam byly odjakživa.

Masivní dřevěné schodiště

Příjemný manželský pár z okolí Poděbrad hledal řešení, jak pohodlně překonat jednoramenné schodiště ve svém domě. Rozhodnutí padlo na systém pojízdné sedačky na schody Synergy určený přesně pro takové případy. Schodišťový výtah nepřekáží ani ve spodní ani v horní poloze. Kotven je do masivních dřevěných schodů na čtyřech kotvách. Samotný hliníkový profil má tloušťku pouhých 11 cm, je tak nejsubtilnějším mezi svými konkurenty.

Schodiště do suterénu

Majitel prvorepublikové vily potřeboval zpřístupnit sklepní prostory svého domu. Schodišťový výtah měl splynout s hnědým interiérem, proto byla kolejnice systému pojízdné sedačky na schody Infinity nalakována do podobného odstínu. I přes úzký vstup na schodiště je svezení pohodlné a příjemné. Sedačka parkuje standardně ve spodním patře, pokud je třeba schodišťový výtah přivolat, stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači.

Schodišťový výtah Karlovy Vary

Schodišťová sedačka Babylon

Schodišťový výtah Horšovský Týn

Sedačka do schodů Karlovy Vary

Výtah na schody Čáslav

Pojízdná sedačka na schody Plzeň-jih

Sedačka na schody Plzeň-jih

Schodišťový výtah Praha

Sedačka na schody Jihlava

Domácí výtah na schody Karlovy Vary

Pojízdná sedačka na schody Starý Plzenec

Domácí výtah na schody Plzeň

Schodišťový výtah Praha

Sedačka na schody Strakonice

Schodišťová sedačka Šťáhlavy – venku

Pojízdná sedačka na schody Horšák