Ukázky vybraných realizací

Sedačka od sklepa až po podkroví

Příklad instalace, která vede přes tři podlaží. Zařízení může být uklizené v horním patře nebo ve sklepě, dálkovým ovladačem si jej však pohodlně přivoláte. Dráha má celkem 3 nabíjecí stanice, na každém z konců kolejnice a zároveň v přízemí, kde majitel může využít otočného sedáku pro snadný výstup. Ve sklepní části končí schodiště dveřmi a prostor byl velmi úzký, proto byla kolejnice již ve výrobě upravena a zkrácena, aby se do prostoru vešla a zákazník mohl pohodlně dojet až dolů.

2 schodišťové sedačky v jednom domě

Poněkud netradiční instalace, která se velmi zdařila. 2 schodiště – 2 sedačky. Za normálních okolností by byla řešením 1 schodišťová sedačka a spojený trubkový systém Infinity, který by byl upraven na míru zákazníkovi. V tomto případě však byly instalovány 2 separátní systémy Infinity a uznejte sami, do interiéru ladí barevně, jako by tam byly odjakživa.

Masivní dřevěné schodiště

Příjemný manželský pár z okolí Poděbrad hledal řešení, jak pohodlně překonat jednoramenné schodiště ve svém domě. Rozhodnutí padlo na systém Synergy určený přesně pro takové případy. Sedačka nepřekáží ani ve spodní ani v horní poloze. Kotvena je do masivních dřevěných schodů na čtyřech kotvách. Samotný hliníkový profil má tloušťku pouhých 11 cm, je tak nejsubtilnějším mezi svými konkurenty.

Schodiště do suterénu

Majitel prvorepublikové vily potřeboval zpřístupnit sklepní prostory svého domu. Schodišťový výtah měl splynout s hnědým interiérem, proto byla kolejnice systému Infinity nalakována do podobného odstínu. I přes úzký vstup na schodiště je svezení pohodlné a příjemné. Sedačka parkuje standardně ve spodním patře, pokud je třeba schodišťový výtah přivolat, stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači.