Schodišťové sedačky pro přímé schodiště – MODEL SYNERGY

Schodišťové sedačky cena
Model Synergy pro přímé schodiště je precizně navržený a velmi jednoduchý na ovládání. Tento kompaktní design má řadu skrytých funkcí, které vám umožní pohybovat se ve vašem domově zcela nezávisle.
 
Vodící profil u schodišťové sedačky modelu Synergy je jedním z nejtenčích na trhu, nezabírá tak mnoho místa a nehyzdí schodiště a váš dům.

Funkce & Výkon

Schodišťové sedačky Synergy pro přímé schodiště nabízejí mnoho praktických funkcí, které zdokonalují ovladatelnost a využití ve vašem domě. S ním se vám bude žít lépe.

Ergonomický přepínač umístěný na konci opěrky pro ruce umožňuje pohodlné ovládání schodišťové sedačky Synergy pro všechny uživatele, i pro ty, kteří mají sníženou pohyblivost rukou.

Ovládání schodišťové sedačky
Displej schodišťové sedačky

Podsvícení

Model Synergy je vybaven diagnostickým digitálním displejem. Podsvícený text je velmi dobře čitelný, nemusíte dešifrovat ani složité zvukové signály či blikající světla.

Dálkové ovládání

Dálkové ovládání je navrženo tak, aby vám perfektně padlo do ruky a vše jste mohli ovládat jednou rukou. Ovladačem můžete schodišťovou sedačkou plnohodnotně pohybovat, i když na ní sami nesedíte.

Dálkový ovladač schodišťové sedačky
Pás schodišťové sedačky

Bezpečnostní pás

Nastavitelný bezpečnostní pás je standardní součástí v ceně všech schodišťových sedaček Bespoke. Uživateli tak poskytuje pocit bezpečí při jízdě.

Senzory

Schodišťové sedačky Synergy mají v opěrce nohou zabudované senzory, které sedačku zastaví, jakmile na schodišti narazí na překážku.

Sedadlo schodišťové sedačky
Schodišťové sedačky cena

Otočné ovládací prvky usnadňují nastupování a vystupování na schodiště.

 

Sedadlo

Jízdní komfort modelu Synergy zvyšuje měkké čalouněné sedadlo a opěradlo. Ve srovnání s jinými výrobci lze potahy ze sedadla a opěradla sejmout a snadno vyčistit.

Sedadlo schodišťové sedačky

Galerie schodišťové sedačky Synergy