Přímé schodiště – MODEL SYNERGY

Model Synergy pro přímé schodiště je precizně navržený a velmi jednoduchý na ovládání. Tento kompaktní design má řadu skrytých funkcí, které vám umožní pohybovat se ve vašem domově zcela nezávisle.

Vodící profil u modelu Synergy je jedním z nejtenčích na trhu, nezabírá tak mnoho místa a nehyzdí schodiště a váš dům.

Funkce & Výkon

Schodišťový výtah Synergy pro přímé schodiště nabízí mnoho praktických funkcí, které zdokonalují ovladatelnost a využití ve vašem domě. S ním se vám bude žít lépe.

Ergonomický přepínač umístěný na konci opěrky pro ruce umožňuje pohodlné ovládání schodišťové sedačky Synergy pro všechny uživatele, i pro ty, kteří mají sníženou pohyblivost rukou.

Podsvícení

Model Synergy je vybaven diagnostickým digitálním displejem. Podsvícený text je velmi dobře čitelný, nemusíte dešifrovat ani složité zvukové signály či blikající světla.

Dálkové ovládání

Dálkové ovládání je navrženo tak, aby vám perfektně padlo do ruky a vše jste mohli ovládat jednou rukou. Ovladačem můžete sedačkou plnohodnotně pohybovat, i když na ní sami nesedíte.

Bezpečnostní pás

Nastavitelný bezpečnostní pás je standardní součástí všech schodišťových výtahů Bespoke, uživateli tak poskytuje pocit bezpečí při jízdě.

Senzory

Schodišťový výtah Synergy má v opěrce nohou zabudované senzory, které sedačku zastaví, jakmile na schodišti narazí na překážku.

Otočné ovládací prvky usnadňují nastupování a vystupování na schodiště.

 

Sedadlo

Jízdní komfort modelu Synergy zvyšuje měkké čalouněné sedadlo a opěradlo. Ve srovnání s jinými výrobci lze potahy ze sedadla a opěradla sejmout a snadno vyčistit.