Schodišťové výtahy pro točité schodiště – MODEL INFINITY

Schodišťové výtahy cena

„Loving, living life.“

Pro plně nezávislé bydlení zvolte schodišťovou sedačku Infinity.

Každá součást schodišťové sedačky Infinity byla navržena s ohledem na vás. Sedačka je subtilní, přesto pohodlná. Štíhlá dvojitá trubková kolejnice ponechává na schodišti dostatek místa, vaše schodiště tak můžete využívat i nadále. 

Schodišťové výtahy cena: Náklady na realizaci se odvíjí od typu schodiště, případných doplňků a náročnosti realizace. 

Funkce & Výkon

Schodišťové výtahy Bespoke Infinity pro točité schodiště je navržen a zkonstruován tak, aby vyhovoval i těm nejnáročnějším schodištím. Již ve standardním provedení váš pomocník vyniká mnohými funkcemi, které zvyšují praktičnost a použitelnost ve vaší domácnosti.

Ergonomický přepínač umístěný na konci opěrky pro ruce umožňuje pohodlné ovládání schodišťové sedačky Infinity pro všechny uživatele i pro ty, kteří mají sníženou pohyblivost rukou.

 

Schodišťové výtahy cena - ovládání
Schodišťové výtahy displej

Podsvícení

Model schodišťové sedačky Infinity je vybaven diagnostickým digitálním displejem. Podsvícený text je velmi dobře čitelný, nemusíte dešifrovat složité zvukové signály či blikající světla.

Uzamčení

Pouhým otočením klíče uzamknete schodišťový výtah, a tím zvýšíte bezpečnost, protože nikdo jiný nebude moci vaši schodišťovou sedačku Infinity použít.

Schodišťové výtahy uzamykání
Schodišťové výtahy bezpečnost

Senzory

Schodišťové výtahy Infinity mají v opěrce nohou zabudované senzory, které sedačku zastaví, jakmile na schodišti narazí na překážku.

Dálkové ovládání

Dálkové ovládání je navrženo tak, aby vám perfektně padlo do ruky a vše jste mohli ovládat jednou rukou. Ovladačem můžete schodišťovou sedačkou plnohodnotně pohybovat, i když na ní sami nesedíte.

Schodišťové výtahy dálkový ovladač
Schodišťové výtahy pás

Bezpečnostní pás

Nastavitelný bezpečnostní pás je standardní součástí ceny všech schodišťových výtahů Bespoke, uživateli tak poskytuje pocit bezpečí při jízdě.

Parkování

Parkování schodišťové sedačky Infinity nemůže být snazší. Jednoduše se sklopí, a tak zajišťuje snadný přístup pro ostatní uživatele schodiště.

Chcete-li si dopřát většího pohodlí a komfortu, lze přikoupit možnost automatického sklápění.

Schodišťové výtahy cena
Schodišťové výtahy sedadlo

Sedadlo

Schodišťové výtahy Bespoke Infinity mají štíhlé stylově prošívané sedadlo a opěradlo, vypadají tak luxusně a zároveň jsou velmi pohodlné při jízdě.

Nejste si jisti správnou barvou schodišťové sedačky?

Nemějte obavy, Bespoke nabízí různé barvy čalounění, aby vyhovovaly vašemu domovu a stylu. Požádejte o další informace a zjistěte, jaké další možnosti jsou k dispozici.

Galerie